Historik för Wingqvist, Anna-Lena ()
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
sekr
1994-11-01 - 1998-10-31
Valberedningen -
sekr
1994-11-01 - 1998-10-31
Karlstads Turistservice AB -
vd
1993-05-01 - 1995-05-30
Kommunstyrelsen -
sekr
1991-11-01 - 1994-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
sekr
1991-11-01 - 1994-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)