Historik - Teknik- och fastighetsnĂ€mnden 2018-05-17
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ljunggren, Claes ers KD2015-01-01 - 2018-12-31
Drougge, Samuel ers M2018-05-17 - 2018-12-31
Jarnemo, Mats ers M2011-01-01 - 2018-12-31
Karlsson, Michael ers S2015-11-19 - 2018-12-31
FjÀll, Daniel ers V2016-12-08 - 2018-06-18
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik ordf C2011-01-01 - 2018-12-31
Albertsson, Anita led M2015-01-01 - 2018-12-31
Dahlby, Ulf led M2015-01-01 - 2018-12-31
Frödin, Göran led M2018-05-17 - 2018-12-31
Granström, Karin led MP2011-01-01 - 2018-12-31
Agneblad, Ingela led S2011-01-01 - 2019-02-28
Rohdin, Stig led S2007-01-01 - 2018-12-31
Wahlén, Karin led S2017-09-21 - 2018-12-31
Olsson, HĂ„kan led V2015-01-01 - 2018-12-31
Svensson, Tomas ers C2015-01-01 - 2018-12-31
Mandell, Åke ers M2015-10-15 - 2018-12-31
Lindström, Cecilia ers MP2017-10-26 - 2018-12-31
Gullbrandsson, Ida ers S2017-09-21 - 2018-12-31
Maalsnes, Odd ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Lena ers S2016-04-14 - 2018-12-31
Scheutz, Per 2:e v ordf L2018-02-22 - 2018-12-31
Tallgren, Anders 1:e v ordf S2015-01-01 - 2019-02-28

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)