Historik - Krisledningsn√§mnd 2016-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gidlöf, Siw v ordf S2015-09-17 - 2016-12-12
Johansson, Mikael led. Kil S2007-01-01 - 2018-12-31
Pedersén, Benny led. Forshaga S2011-01-01 - 2016-04-05
Nilsson, Gun-Britt ers.Kil L2015-01-01 - 2018-12-31
Asp, Sara ers. Hammarö S2015-01-01 - 2017-10-30
Sidenvall, Eva ers. Grums C2011-01-01 - 2018-12-31
Hagelin, Bertil ers. Forshaga S2015-01-01 - 2018-12-31
Oldne, Veronica ers. Forshaga S2015-01-01 - 2018-02-14
Almemark, Mats ers Munkfors L2016-01-01 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel ordf M2011-01-01 - 2018-12-31
Fallström, Jan led. Kil M2009-05-28 - 2018-12-31
Henriksson, Bosse led. Hammarö M2015-01-01 - 2018-12-31
Kisch, Judith led. Grums M2015-01-01 - 2018-12-31
Haraldsson, Leif led. Grums S2015-01-01 - 2018-12-31
Norell, Maria led. Forshaga S2015-01-01 - 2018-12-31
Henriksson, Eric led Munkfors S2016-01-01 - 2018-12-31
Lindquist, Mathias led Munkfors S2016-01-01 - 2018-12-31
Larsson, Linda led Karlstad S2014-04-01 - 2018-12-31
Forsberg, Georg ers.Kil C2011-01-01 - 2018-12-31
Pettersson, Andreas ers.Karlstad C2015-01-01 - 2018-12-31
Lund Kopparklint, Marléne ers.Karlstad M2015-01-01 - 2018-12-31
Tallgren, Anders ers.Karlstad S2015-01-01 - 2018-12-31
Johansson, Peter ers. Hammarö L2015-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Ulrika ers. Grums S2015-01-01 - 2018-12-31
Lawén, Per ers. Forshaga S2015-01-01 - 2016-06-20
Falk, Pia ers Munkfors S2016-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)