Historik - Karlstads Stadshus AB 2015-04-21
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kullgren, Peter supp KD2011-04-19 - 2017-04-30
Nilsson, Alf lekmrev S2015-04-21 - 2019-04-16
Lindskoog, Stellan led S2015-04-21 - 2019-04-16
 
Aktiva förtroendevalda
Pettersson, Andreas supp C2015-04-21 - 2019-04-16
Nisser Larsson, Margareta supp M2015-04-21 - 2019-01-30
Ordell, Gunnar supp M2011-04-19 - 2019-04-16
Edman, Pernilla supp S2015-04-21 - 2019-04-16
EkbÄge, Sune supp S2015-04-21 - 2019-04-16
Assadbegli, Parvane supp V2015-04-21 - 2019-04-16
Nisser, Per-Samuel ordf M2011-04-19 - 2019-04-16
Jönsson, Kerstin lekmrevsupp M2015-04-21 - 2019-04-16
Wikström, Niklas led L2011-04-19 - 2019-04-16
Lund Kopparklint, Marléne led M2015-04-21 - 2018-11-01
Sandberg, June led S2015-04-21 - 2019-04-16
Lidén, Per-Inge 2:e v ordf MP2015-04-21 - 2019-04-16
Larsson, Linda 1:e v ordf S2014-04-01 - 2019-04-16

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)