Historik - Milj√∂n√§mnden 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Andersson, Lena led S2013-12-12 - 2018-12-31
Murås, Bodil led V2015-01-01 - 2017-12-15
Sozykina, Nina ers C2015-01-01 - 2015-11-19
Johansson, Jurga ers M2015-01-01 - 2018-12-31
Rydlund, Aleese ers MP2015-01-01 - 2016-02-18
Hellgren, Catharina 2:e v ordf KD2015-01-01 - 2018-12-31
Göransdotter, Susanna 1:e v ordf V2015-01-01 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Torbjörn ordf MP2015-01-01 - 2018-12-31
Kihlström, Bengt led L2007-01-01 - 2018-12-31
Helmersson, Rebecka led M2015-01-01 - 2018-12-31
Nordlund, Anette led M2015-01-01 - 2018-12-31
Alnebratt, Christer led S2015-01-01 - 2018-12-31
Gunnarsson, Sara ers L2015-01-01 - 2018-12-31
Widlund, Hans ers M2015-01-01 - 2018-12-31
Byström, Siv Lilian ers S2015-01-01 - 2018-12-31
Granfeldt, Stig ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Persson, Fredrik ers S2015-01-01 - 2016-04-13
Olsson, Urban ers V2015-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)