Historik - Karlstadsregionens r√§ddningstj√§nstf√∂rbund 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Holmgren, Anja led. Hammarö M2015-01-01 - 2018-12-31
Gustafsson, Erik led. Hammarö S2015-01-01 - 2018-12-31
Ingmarsson, Peter led Munkfors C2015-01-01 - 2018-12-31
Käld, Agneta ers.Kil KD2011-01-01 - 2018-12-31
Hellgren, Catharina ers.Karlstad KD2015-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Rickard ers.Karlstad S2015-01-01 - 2018-12-31
Johansson Hall, Dennis ers. Hammarö C2015-01-01 - 2018-12-31
Carlsson, Marianne ers. Hammarö KD2015-01-01 - 2018-12-31
Hansson, Elvy ers. Grums S2011-01-01 - 2018-12-31
Björnvall, Gert ers. Forshaga S2015-01-01 - 2018-12-31
Sundqvist, Gunilla ers Munkfors S2015-01-01 - 2017-02-01
 
Aktiva förtroendevalda
Hedberg, Malin ordf L2011-01-01 - 2018-12-31
Fallström, Jan led. Kil M2011-01-01 - 2018-12-31
Falch, √Öse-Britt led. Kil S2015-01-01 - 2018-12-31
Jacobs, Ulrika led. Grums M2015-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Ulrika led. Grums S2015-01-01 - 2018-12-31
Hallström, Per led. Forshaga M2007-01-01 - 2018-12-31
Norell, Maria led. Forshaga S2011-01-01 - 2015-01-15
Lindquist, Mathias led Munkfors S2015-01-01 - 2018-12-31
Pettersson, Andreas led Karlstad C2015-01-01 - 2018-12-31
Ordell, Gunnar led Karlstad M2015-01-01 - 2018-12-31
Larsson, Kjell led Karlstad S2015-01-01 - 2018-12-31
Thyberg, Inga-Maj led Karlstad S2015-01-01 - 2018-12-31
Forsberg, Georg ers.Kil C2015-01-01 - 2018-12-31
Ohlsson, Maria ers.Karlstad M2014-05-22 - 2018-12-31
Rudberg, Anna-Lena ers.Karlstad S2015-01-01 - 2018-12-31
Sturesson, Birgit ers. Grums C2007-01-01 - 2018-12-31
Emilson, Lars ers. Forshaga C2015-01-01 - 2018-12-31
Vakant, ers Munkfors -2015-01-01 - 2018-12-31
Karlsson, Urban ers Munkfors C2015-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)