Historik - Barn- och ungdomsn√§mnden 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Laapotti, Fredrik led M2015-01-01 - 2016-08-18
Traaholt, Emma led M2015-01-01 - 2016-08-18
Akbarzadeh, Korosh led MP2015-01-01 - 2015-02-19
Bäcklund, Björn led S2015-01-01 - 2015-09-17
Scherp, Hans-√Öke led V2015-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Parisima ers C2015-01-01 - 2017-03-16
Olsson Rask, Margareta ers KD2012-10-18 - 2016-02-18
Andreasson, Björn ers M2015-01-01 - 2015-10-15
Björkehed, Johan ers M2015-01-01 - 2018-12-31
√Ėsterdahl, Lars ers M2011-01-01 - 2018-05-16
Lundman, Eleanor ers MP2015-01-01 - 2015-02-18
Aronson, Olov ers S2015-01-01 - 2015-09-16
Carlsson, Annika ers S2012-02-16 - 2017-12-21
Strömbäck, Erika ers S2015-01-01 - 2017-08-24
Kihlström, Dan 2:e v ordf KD2015-01-01 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Wikström, Niklas ordf L2011-01-01 - 2018-12-31
Ernestson, Ida led M2015-01-01 - 2018-12-31
Casserlund, Mathias led S2012-10-18 - 2018-12-31
Sandberg, June led S2015-01-01 - 2018-12-31
Andrén, Rickard ers S2011-01-01 - 2016-05-11
Lindberg, Liselott ers V2015-01-01 - 2018-12-31
Dahlén Gauffin, Anna 1:e v ordf S2011-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)