Historik - Teknik- och fastighetsn√§mnden 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sekula, Tomislav led M2015-01-01 - 2018-02-22
Krantz, Jennifer led S2015-01-01 - 2015-09-17
Ljunggren, Claes ers KD2015-01-01 - 2018-12-31
Berglund, Anders ers M2015-01-01 - 2015-09-17
Jarnemo, Mats ers M2011-01-01 - 2018-12-31
Gladh, Björn ers MP2015-01-01 - 2016-02-18
Hedberg, Michelle ers S2015-01-01 - 2016-03-17
Larsson, Susann ers S2015-01-01 - 2015-09-16
Sedin, Patrik ers S2015-01-01 - 2016-01-13
Helms, Elisabeth ers V2015-01-01 - 2016-12-08
Karlström, Göran 2:e v ordf L2015-01-01 - 2018-01-25
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik ordf C2011-01-01 - 2018-12-31
Albertsson, Anita led M2015-01-01 - 2018-12-31
Dahlby, Ulf led M2015-01-01 - 2018-12-31
Granström, Karin led MP2011-01-01 - 2018-12-31
Agneblad, Ingela led S2011-01-01 - 2019-02-28
Rohdin, Stig led S2007-01-01 - 2018-12-31
Olsson, Håkan led V2015-01-01 - 2018-12-31
Svensson, Tomas ers C2015-01-01 - 2018-12-31
Frödin, Göran ers M2015-01-01 - 2018-05-16
Maalsnes, Odd ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Tallgren, Anders 1:e v ordf S2015-01-01 - 2019-02-28

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)