Historik - Stiftelsen Machels G√•va 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Jonsson, Kerstin led KD2007-01-01 - 2017-10-25
 
Aktiva förtroendevalda
Johansson, Björn led C2015-01-01 - 2018-12-31
Elgh, Monica led M2015-01-01 - 2018-12-31
Näslund, Mari led S2007-01-18 - 2019-09-26
Wreifors, Marianne led S2001-12-12 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)