Historik - Drifts- och servicen√§mnden 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Mikael led. Kil S2010-01-01 - 2018-12-31
Gidlöf, Siw led. Hammarö S2015-01-01 - 2016-12-12
Ingman, Tore led. Grums S2015-01-01 - 2018-12-31
Pedersén, Benny led. Forshaga S2015-01-01 - 2016-04-05
Wåhlund, Aina led. Arvika S2011-01-01 - 2018-12-31
Jildesten, Hans led Storfors S2010-01-01 - 2018-12-31
Johansson, √Ösa led Hagfors S2015-01-01 - 2018-12-31
Fallström, Ingela ers.Kil M M2015-01-01 - 2018-12-31
Fransson, Sten ers.Arvika S2011-01-01 - 2018-12-31
Hamberg, Michael ers. Hammarö L2015-01-01 - 2018-12-31
Hultkrantz, Crispin ers. Grums M2010-01-01 - 2018-12-31
Welin Fogelberg, Ingegerd ers Säffle SiV2015-01-01 - 2018-12-31
Olsson, Mikael ers Munkfors S2015-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Mats ers Kristinehamn M2015-01-01 - 2018-12-31
Ronacher, Ann-Sofie ers Hagfors S2015-01-01 - 2018-12-31
Andersson, Kari ers Eda HEL2015-01-01 - 2017-12-13
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Hans led. Eda HEL2015-01-01 - 2018-12-31
Mattsson, Kjell-Erik led Torsby S2015-01-01 - 2018-12-31
Rogne, Dag led Säffle C2015-01-01 - 2018-12-31
Granhagen, Ulf led Kristinehamn S2011-01-01 - 2018-12-31
Parling, Thorbjörn led Filipstad S2011-01-01 - 2018-12-01
Larsson, Linda ers.Karlstad S2014-04-01 - 2018-12-31
Norell, Maria ers. Forshaga S2015-01-01 - 2018-12-31
Nyström, Dag ers Torsby C2015-01-01 - 2018-12-31
Larsson, Håkan ers Storfors C2015-01-01 - 2018-12-31
Fornander, Patrik ers Filipstad M2015-01-01 - 2018-12-11
Lindquist, Mathias 1:e v ordf S2015-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)