Historik - Barn- och ungdomsn√§mndens arbetsutskott 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Laapotti, Fredrik led M2015-01-01 - 2016-08-18
Nilsson, Parisima ers C2015-01-01 - 2017-03-29
Olsson Rask, Margareta ers KD2012-11-21 - 2016-02-18
Bäcklund, Björn ers S2015-01-01 - 2015-09-17
Kihlström, Dan 2:e v ordf KD2015-01-01 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Wikström, Niklas ordf L2011-01-01 - 2018-12-31
Casserlund, Mathias led S2015-01-01 - 2018-12-31
Ernestson, Ida ers M2015-01-01 - 2018-12-31
Sandberg, June ers S2015-01-01 - 2018-12-31
Dahlén Gauffin, Anna 1:e v ordf S2015-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)