Historik - MĂ„ngfaldsforum 2014-05-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Aktiva förtroendevalda
Wikström, Niklas ordf L2014-05-20 - 2018-12-31
Lund Kopparklint, Marléne led M2014-05-20 - 2014-12-31
Halvarsson, Robert led MP2014-05-20 - 2015-09-30
Edman, Pernilla led S2014-05-20 - 2014-12-31
Assadbegli, Parvane led V2014-05-20 - 2018-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)