Historik - Kultur- och fritidsn√§mnd 2014-03-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ström, Madelene led M2014-01-01 - 2014-04-29
Green, Amanda led S2014-03-20 - 2014-12-31
Thuresson, Christoffer led S2011-01-01 - 2016-03-17
Mitander, Tomas led V2012-09-20 - 2014-12-31
Alström, Sara ers M2011-01-01 - 2014-05-21
Johansson, Jurga ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Hagström, Helen ers S2014-03-20 - 2014-08-21
Hulling, Hans ers V2011-01-01 - 2014-12-31
Karlström, Göran 2:e v ordf FP2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lidén, Per-Inge ordf MP2011-01-01 - 2014-12-31
Adolfsson, Ulf led KD2007-01-01 - 2014-12-31
Axinger, Rickard led M2011-01-01 - 2014-12-31
Ohlsson, Maria led M2007-01-01 - 2014-12-31
Elfgren Borgström, Ulrica led S2014-02-20 - 2018-12-31
Pettersson, Andreas ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Gyllsten, Ann-Katrin ers FP2013-05-23 - 2014-12-31
Elgh, Monica ers M2011-02-17 - 2014-12-31
Kylin, Camilla ers MP2011-09-22 - 2016-02-17
Larsson, Kjell ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Larsson, Kent ers s2011-01-01 - 2014-12-31
Skåhlberg, Catharina ers S2014-03-20 - 2018-12-31
Samuelsson, Björn 1:e v ordf S2014-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)