Historik - Kommunledningsutkottet 2014-11-05
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kullgren, Peter ers KD2014-11-05 - 2017-04-30
 
Aktiva förtroendevalda
Larsson, Linda v ordf S2014-11-05 - 2018-10-14
Nisser, Per-Samuel ordf M2014-11-05 - 2018-10-14
Pettersson, Andreas led C2014-11-05 - 2018-06-30
Wikström, Niklas led L2014-11-05 - 2018-10-14
Norlin, Christian led S2014-11-05 - 2018-10-14
Lund Kopparklint, Marléne ers M2014-11-05 - 2018-10-14
Lidén, Per-Inge ers MP2014-11-05 - 2018-10-14
Dahlén Gauffin, Anna ers S2014-11-05 - 2018-10-14
Assadbegli, Parvane ers V2014-11-05 - 2018-10-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)