Historik - Samverkan barn och ungdom 2013-01-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Berghel, Daniel led M2007-01-01 - 2019-09-26
Keyser, Otto led S2011-01-01 - 2014-12-31
Lundberg, Heléne ers C2011-01-01 - 2018-12-31
Bolmstedt, Carola ers MP2012-05-23 - 2014-12-31
Andersson, Maria ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Hammenlind, Sandra ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Svenneling, HĂ„kan ers V2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Larsson, Linda v ordf S2011-01-01 - 2013-03-01
Wikström, Niklas ordf L2011-01-01 - 2018-12-31
Lund Kopparklint, Marléne led M2013-01-22 - 2018-10-16
Nilsson, Göran led M2007-01-01 - 2014-12-31
Lidén, Per-Inge led MP2013-01-01 - 2018-12-31
Dahlén Gauffin, Anna led S2011-01-01 - 2014-12-31
Jansson, Lennart led S2011-01-01 - 2014-12-31
Norlin, Christian led S2011-01-01 - 2018-12-31
Adolfsson, Ulf ers KD2007-01-01 - 2014-12-31
Larhult, Lina ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Nilsson, Esteri ers S2011-01-01 - 2014-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)