Historik - RĂ„det för funktionshindrade 2013-01-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Arwidsson, Örjan led HSO2011-01-01 - 2014-12-31
Hörnlund, Anna-Karin led HSO2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Karl-Peter led HSO2012-09-01 - 2014-12-31
Lindgren, Susanna led HSO2011-01-01 - 2014-12-31
Rohlin, Ingrid led MP2007-01-01 - 2014-03-17
Svedin, Malin ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Svensson Nilsson, Anita ers S2011-03-22 - 2014-12-31
Thunér, Mats ers S2011-01-01 - 2013-01-23
 
Aktiva förtroendevalda
Lund Kopparklint, Marléne ordf M2013-01-22 - 2018-10-16
Johansson, Ann-Marie led C2008-12-10 - 2018-12-31
Lindblom, Henrik led L2011-01-01 - 2018-12-31
Wikström, Niklas led L2011-01-01 - 2018-12-31
Dahlby, Ulf led M2011-01-01 - 2018-12-31
Elgh, Monica led M2012-02-22 - 2014-12-31
Torvaldsdotter Dehring, Helene led M2012-08-29 - 2014-12-31
Edman, Pernilla ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Elfgren Borgström, Ulrica ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Elofsson, Lars-Gösta BlÄvitt ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Holm Alteblad, HĂ„kan ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Larhult, Lina ers S2011-01-01 - 2014-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)