Historik - Kommunledningsutkottet 2013-01-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena v ordf S2010-11-01 - 2014-03-31
Kullgren, Peter ers KD2012-02-01 - 2014-10-14
Svenneling, Håkan ers V2010-11-23 - 2014-10-01
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel ordf M2010-11-01 - 2014-10-14
Lander, Henrik led C2010-11-01 - 2014-06-03
Wikström, Niklas led FP2010-11-01 - 2014-10-14
Holm Alteblad, Håkan led S2010-11-01 - 2014-10-14
Lund Kopparklint, Marléne ers M2013-01-22 - 2014-10-14
Norlin, Christian ers S2011-03-23 - 2014-10-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)