Historik - KommunalrĂ„d 2013-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kullgren, Peter krÄd KD2010-11-01 - 2017-04-30
Melesjö Windahl, Lena krÄd S2001-11-02 - 2014-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik krÄd C2010-11-01 - 2014-05-31
Wikström, Niklas krÄd L2010-11-01 - 2018-10-14
Lund Kopparklint, Marléne krÄd M2013-01-01 - 2018-10-14
Nisser, Per-Samuel krÄd M2007-05-15 - 2018-10-14
Lidén, Per-Inge krÄd MP2010-11-01 - 2018-10-14

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)