Historik - V√•rd- och Omsorgsn√§mndens arbetsutskott 2012-02-16
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Jacobsson, Niclas led KD2011-01-26 - 2013-02-28
Thunér, Mats led S2011-01-26 - 2014-12-31
Kindberg, Krister ers KD2011-01-26 - 2014-12-31
Olsson, Simon ers M2012-01-25 - 2014-12-31
√Ėijen, Britt Karin ers M2011-01-26 - 2014-12-31
Borque Olivegren, Jonathan ers MP2012-01-25 - 2012-04-26
Rohlin, Ingrid ers MP2011-01-26 - 2014-12-31
Mithander Andersson, Maud ers S2011-01-26 - 2014-12-31
Sjödin, Emma 2:e v ordf C2012-02-16 - 2012-03-15
Wretling, Ingela 1:e v ordf S2011-01-26 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lund Kopparklint, Marléne ordf M2011-01-26 - 2018-12-31
Wikström Hallonstén, Eva ers L2012-01-25 - 2018-12-31
Larsson, Johanna ers M2011-01-26 - 2012-05-24
Palmehn, Lena ers M2011-01-26 - 2014-12-31
Bergergård, Jan ers S2011-01-26 - 2018-12-31
Magnusson, Sofia ers S2011-01-26 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)