Historik - Teknik- och fastighetsn√§mnden 2012-11-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hedin, Ragnar led M2011-01-01 - 2014-12-31
Helms, Elisabeth led V2011-01-01 - 2014-12-31
Eriksson, Per ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Andersson, Niklas ers FP2012-09-20 - 2014-04-29
Flink, John ers KD2011-03-17 - 2013-05-23
Jarnemo, Mats ers M2011-01-01 - 2018-12-31
Weststrand, Elin ers S2011-01-01 - 2013-11-21
Wulfstrand, Emmeli ers S2007-11-08 - 2014-12-31
Strömgren, Pernilla ers V2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik ordf C2011-01-01 - 2018-12-31
Fröding, Mattias J led KD2012-04-27 - 2013-02-28
Jönsson, Kerstin led M2011-01-01 - 2014-12-31
Granström, Karin led MP2011-01-01 - 2018-12-31
Agneblad, Ingela led S2011-01-01 - 2019-02-28
Johansson, Andreas led S2011-01-01 - 2014-12-31
Rohdin, Stig led S2007-01-01 - 2018-12-31
Albertsson, Anita ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Bubholz, Monika ers MP2012-02-16 - 2014-12-31
Maalsnes, Odd ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Wermelin, Lars ers S2012-11-22 - 2014-12-31
Dahlby, Ulf 2:e v ordf M2011-01-01 - 2014-12-31
Edman, Pernilla 1:e v ordf S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)