Historik - Vindpark VĂ€nern Kraft AB 2011-04-04
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Peter supp MP2011-04-04 - 2013-02-14
Nilsson, Alf lekmrev S2011-04-04 - 2019-03-26
Lander, Nilsson, Lars Johan led C2011-04-04 - 2019-03-26
 
Aktiva förtroendevalda
Byström, Siv Lilian supp S2011-04-04 - 2015-03-23
Ordell, Gunnar ordf M2011-04-04 - 2015-03-23
EkbÄge, Sune led S2011-04-04 - 2015-03-23

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)