Historik - Karlstads Parkerings AB 2011-04-13
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergin, Björn supp M2011-04-13 - 2014-04-15
Akbarzadeh, Korosh supp MP2011-04-13 - 2015-03-23
Wulfstrand, Emmeli supp S2011-04-13 - 2015-03-23
Augustsson, Ingrid lekmrev S2011-04-13 - 2011-06-20
 
Aktiva förtroendevalda
Elofsson, Lars-Gösta Blåvitt v ordf S2011-04-13 - 2019-03-26
Paulsson, Bo ordf C2011-04-13 - 2014-12-31
Johansson, Björn lekmrevsupp C2011-04-13 - 2015-03-23

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)