Historik - Mariebergsskogen AB 2011-04-12
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Andersson, Bo v ordf S2011-04-12 - 2013-02-21
Gidlund, Marianne supp C2011-04-12 - 2015-03-23
Gullenborn, Ralph supp M2011-04-12 - 2015-03-23
Bergenbrink, Tina supp MP2011-04-12 - 2018-06-18
Andersson, Börje E supp S2011-04-12 - 2015-03-23
Gerard, Ulf lekmrev KD2011-04-12 - 2017-10-01
Lawestig, Uno led KD2011-04-12 - 2015-03-23
Kielba, Susanne led S2011-04-12 - 2019-03-26
Rehn, Thomas led S2011-04-12 - 2015-03-23
 
Aktiva förtroendevalda
Nordlund, Anette supp M2011-04-12 - 2019-03-26
Agneblad, Ingela supp S2011-04-12 - 2015-03-23
Andersson, Regina supp S2011-04-12 - 2012-11-21
Nisser Larsson, Margareta ordf M2011-04-12 - 2019-03-26
Mandell, √Öke lekmrevsupp M2011-04-12 - 2015-03-23
Ohlsson, Gert led FP2011-04-12 - 2012-01-19
Torvaldsdotter Dehring, Helene led M2011-04-12 - 2015-03-23

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)