Historik - Karlstad Airport 2011-04-12
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena v ordf S2011-04-12 - 2015-03-23
Eriksson, Henrik supp C2011-04-12 - 2015-03-23
Axelsson, Ulf supp KD2011-04-12 - 2015-03-23
Eriksson, Mattias rev 2011-04-12 - 2012-11-16
Gerard, Ulf lekmrevsupp KD2011-04-12 - 2017-10-01
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart supp S2011-04-12 - 2016-05-12
Lindblom, Henrik ordf FP2011-04-12 - 2015-03-23
Holm Barenfeld, Christian led M2011-04-12 - 2016-05-12
Ekbåge, Sune led S2011-04-12 - 2015-03-23

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)