Historik - Karlstads Energi AB 2011-04-12
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
StÄhl, Victor v ordf V2011-04-12 - 2011-11-17
Sigvant, Mats Robert supp FP2011-04-12 - 2015-03-23
Ryderfelt, Bo supp M2011-04-12 - 2015-03-23
Aldaron, Mattias supp MP2011-04-12 - 2013-05-23
Hammarbo, Laine supp S2011-04-12 - 2016-09-07
Jernstedt, Rolf supp S2011-04-12 - 2019-03-26
Pettersson Frykberg, Åke ordf MP2011-04-12 - 2018-03-26
Lander, Nilsson, Lars Johan led C2011-04-12 - 2015-03-23
Pettersson, Arne led M2011-04-12 - 2015-03-23
 
Aktiva förtroendevalda
Frödin, Göran supp M2011-04-12 - 2015-03-23
Strömgren, Per supp V2011-04-12 - 2015-03-23
Mandell, Åke lekmrev M2011-04-12 - 2015-03-23
Fröding, Mattias J led KD2011-04-12 - 2012-04-26
Byström, Siv Lilian led S2011-04-12 - 2015-03-23
EkbÄge, Sune led S2011-04-12 - 2015-03-23

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)