Historik - V√•rd- och Omsorgsn√§mndens arbetsutskott 2011-01-26
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Jacobsson, Niclas led KD2011-01-26 - 2013-02-28
Thunér, Mats led S2011-01-26 - 2014-12-31
Henriksson, Patricia ers FP2011-01-26 - 2011-12-15
Kindberg, Krister ers KD2011-01-26 - 2014-12-31
Lundquist, Jonas ers M2011-01-26 - 2011-10-27
√Ėijen, Britt Karin ers M2011-01-26 - 2014-12-31
Rohlin, Ingrid ers MP2011-01-26 - 2014-12-31
Mithander Andersson, Maud ers S2011-01-26 - 2014-12-31
Karlberg, Petra 2:e v ordf C2011-01-26 - 2012-01-19
Wretling, Ingela 1:e v ordf S2011-01-26 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lund Kopparklint, Marléne ordf M2011-01-26 - 2018-12-31
Larsson, Johanna ers M2011-01-26 - 2012-05-24
Palmehn, Lena ers M2011-01-26 - 2014-12-31
Bergergård, Jan ers S2011-01-26 - 2018-12-31
Magnusson, Sofia ers S2011-01-26 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)