Historik - StadsbyggnadsnĂ€mndens AU 2011-01-10
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kihlström, Dan led KD2011-01-10 - 2014-12-31
Svensson Nilsson, Anita led S2011-01-10 - 2017-12-06
TĂ„gmark, Gunilla ers C2011-01-10 - 2014-12-31
Hall, Malin ers M2011-01-10 - 2013-08-28
Langered, Lars Bertil ers M2011-01-10 - 2014-12-31
Van den Bergen, Sebastian ers MP2011-01-10 - 2011-09-22
Haraldsson, Leif ers S2011-01-10 - 2013-05-23
Hedberg, Michelle ers S2011-01-10 - 2014-12-31
Löndahl, Marianne ers S2011-01-10 - 2014-12-31
Nilsson, Rickard ers S2011-01-10 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Holm Alteblad, HĂ„kan v ordf S2011-01-10 - 2014-12-31
Lindblom, Henrik led FP2011-01-10 - 2014-12-31
Svensson, Tomas ers C2011-01-10 - 2014-12-31
Frödin, Göran ers M2011-01-10 - 2014-12-31
Lindell, Michael ers M2011-01-10 - 2014-12-31
Aldemir, Nurcan ers S2011-01-10 - 2018-01-16
Eriksson, Anders ers S2011-01-10 - 2014-12-31
Svensson, Kenneth ers S2011-01-10 - 2018-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)