Historik - StadsbyggnadsnĂ€mnden 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
TĂ„gmark, Gunilla led C2007-01-01 - 2014-12-31
Kihlström, Dan led kd2011-01-01 - 2014-12-31
Nilsson, Rickard led S2011-01-01 - 2014-12-31
Svensson Nilsson, Anita led S2007-01-01 - 2017-12-06
Hall, Malin ers M2011-01-01 - 2013-01-16
Langered, Lars Bertil ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Van den Bergen, Sebastian ers MP2009-03-12 - 2011-09-22
Haraldsson, Leif ers S2011-01-01 - 2013-05-23
Hedberg, Michelle ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Löndahl, Marianne ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Persson, Leif ers V2011-01-01 - 2011-05-26
 
Aktiva förtroendevalda
Frödin, Göran led M2011-01-01 - 2014-12-31
Aldemir, Nurcan led S2011-01-01 - 2018-12-31
Grip, Lena led V2007-01-01 - 2018-12-31
Svensson, Tomas ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Lindell, Michael ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Eriksson, Anders ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Lindblom, Henrik 2:e v ordf L2011-01-01 - 2018-12-31
Holm Alteblad, HĂ„kan 1:e v ordf S2011-01-01 - 2018-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)