Historik - Karlstad-Grums vattenverksf√∂rbund 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Warholm, Robert led -2011-01-01 - 2014-12-31
Bengtsson, Nalle led M2011-01-01 - 2014-12-31
Hansson, Elvy led S2011-01-01 - 2014-12-31
Sidenvall, Eva ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Tågmark, Gunilla ers C2011-01-01 - 2011-12-15
Oscarsson, Martin ers MP2011-01-01 - 2014-12-31
Andersson, Gunilla ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Ingman, Sune ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Jäger, Gösta ers S2011-01-01 - 2011-06-11
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf v ordf M2011-01-01 - 2018-12-31
Johansson, Björn rev C2011-01-01 - 2014-12-31
Lassen, Frank ordf S2011-01-01 - 2018-12-31
Fridén, Lars led S2011-01-01 - 2014-12-31
Rohdin, Stig led S2008-05-31 - 2014-12-31
Agneblad, Ingela ers S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)