Historik - V√•rd- och omsorgsn√§mnden 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Henriksson, Patricia led FP2011-01-01 - 2011-12-15
Jacobsson, Niclas led KD2011-01-01 - 2013-02-28
Rohlin, Ingrid led MP2010-03-25 - 2014-04-28
Thunér, Mats led S2004-02-19 - 2014-12-31
Partanen, Gun led V2011-01-01 - 2014-09-17
Kindberg, Krister ers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Lundquist, Jonas ers M2011-01-01 - 2011-10-27
√Ėijen, Britt Karin ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Mithander Andersson, Maud ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Wågemo, Maria ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Vogt, Karin ers V2011-01-01 - 2012-08-23
Karlberg, Petra 2:e v ordf C2011-01-01 - 2012-01-19
Wretling, Ingela 1:e v ordf S2011-01-01 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lund Kopparklint, Marléne ordf M2011-01-01 - 2018-12-31
Larsson, Johanna led M2011-01-01 - 2012-05-24
Bergergård, Jan led S2011-01-01 - 2018-12-31
Magnusson, Sofia led S2011-01-01 - 2018-12-31
Palmehn, Lena ers M2007-01-01 - 2015-03-18
Boström, Johnny ers S2007-01-01 - 2018-12-31
Sonesson, Christoffer ers S2011-01-01 - 2012-10-17

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)