Historik - Valnämnden 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ă–sterdahl, Lars ordf M2011-01-01 - 2018-09-30
Gustavsson, Gun led M2011-01-01 - 2014-12-31
Nilsson, Per led S2011-01-01 - 2011-03-17
Huldén, Arne ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Lindefelt, Daniel ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Ström, Madelene ers M2011-01-01 - 2012-05-24
Granbom, Jessica ers S2011-01-01 - 2011-10-13
Larsson, Uno ers V2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Wreifors, Marianne v ordf S2011-01-01 - 2018-09-30
Rahm, Marianne led KD2009-03-12 - 2018-12-31
Lidén, Birgitta led MP2011-01-01 - 2018-12-31
Assadbegli, Parvane led V2011-01-01 - 2014-12-31
Möller, Keld ers L2007-01-01 - 2018-12-31
Jansson, Nils ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Näslund, Marie ers S2011-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)