Historik - RĂ„det för funktionshindrade 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Forssander Karlsson, Gunilla led FP2011-01-01 - 2012-04-26
Arwidsson, Örjan led HSO2011-01-01 - 2014-12-31
Hörnlund, Anna-Karin led HSO2011-01-01 - 2014-12-31
Lindgren, Susanna led HSO2011-01-01 - 2014-12-31
Rohlin, Ingrid led MP2007-01-01 - 2014-03-17
Svedin, Malin ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Thunér, Mats ers S2011-01-01 - 2013-01-23
 
Aktiva förtroendevalda
Ohlsson, Maria ordf M2011-01-01 - 2012-12-31
Johansson, Ann-Marie led C2008-12-10 - 2018-12-31
Wikström Hallonstén, Eva led FP2011-01-01 - 2012-01-19
Lindblom, Henrik led L2011-01-01 - 2018-12-31
Wikström, Niklas led L2011-01-01 - 2018-12-31
Dahlby, Ulf led M2011-01-01 - 2018-12-31
Edman, Pernilla ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Elfgren Borgström, Ulrica ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Elofsson, Lars-Gösta BlÄvitt ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Holm Alteblad, HĂ„kan ers S2011-01-01 - 2018-12-31
Larhult, Lina ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Larsson, Linda ers S2011-01-01 - 2011-03-22

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)