Historik - Nämndemän för Värmlands Tingsrätt 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Eriksson, Per nm C2007-01-01 - 2014-12-31
Lundberg, John nm C2011-01-01 - 2014-12-31
Liniver, Marcus nm FP2011-01-01 - 2014-12-31
Blom, Madeleine nm KD2011-01-01 - 2012-12-31
Carlsson, Hans nm KD2011-01-01 - 2014-12-31
Gerard, Marianne nm KD2007-01-01 - 2014-12-31
Klingestad, Bengt nm M2003-01-01 - 2014-12-31
Thoursie, Stig nm M2011-01-01 - 2014-12-31
Åkerström, Disa nm M2011-01-01 - 2014-01-16
Ă–sterdahl, Lars nm M2007-01-01 - 2019-09-13
Kristiansson, Daniel nm MP2011-01-01 - 2011-02-17
Steen, Clary nm MP2003-01-01 - 2012-03-15
Andersson, Martin nm S2011-01-01 - 2012-10-01
Hermansson, Maria nm S2003-01-01 - 2014-12-31
Högman, Östen nm S2011-01-01 - 2019-06-18
Magnusson, Bob nm S2007-01-01 - 2015-10-15
Nahra, Amira nm S2011-01-01 - 2013-01-01
Svensson Nilsson, Anita nm S2011-01-01 - 2017-12-06
Thuresson, Christoffer nm S2007-01-01 - 2016-05-12
Wallin-Olsson, Irene nm S2003-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Erik T nm SD2011-01-01 - 2012-08-28
 
Aktiva förtroendevalda
Jonasson, Marianne nm C2007-01-01 - 2015-12-31
Borg, Pia nm L2003-01-01 - 2015-12-31
Alvers, Charlotte nm M2007-01-01 - 2015-12-31
Ramström, Lars nm M2008-01-24 - 2015-12-31
Sangborn, Margareta nm M2007-01-01 - 2015-12-31
Stigsdotter Tamás, Birgitta nm M2007-01-01 - 2015-12-31
Torvaldsdotter Dehring, Helene nm M2003-01-01 - 2014-12-31
Hasselström, Åke nm S2007-04-04 - 2015-12-31
Holm, Ann-Louise nm S2007-01-01 - 2015-12-31
Holm Alteblad, Kristina nm S2011-01-01 - 2015-12-31
Jernstedt, Annelie nm S2003-01-01 - 2015-12-31
Lindberg, Cathrine nm S2007-01-01 - 2015-12-31
Nilsson, Lill nm V2011-01-01 - 2014-12-31
Sandström, Karl nm V2011-01-01 - 2015-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)