Historik - NaturvĂ„rdsrĂ„det 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lundberg, Heléne led C2011-01-01 - 2014-12-31
Gustafsson, Gun led FP2011-01-01 - 2014-12-31
Redin, Pia led MP2011-01-01 - 2011-05-26
Engqvist, Britt led SD2011-01-01 - 2014-12-31
Calén, Anders led V2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Anders ers C2011-01-01 - 2011-12-31
Greek, Anneli ers M2007-01-01 - 2011-12-15
Westlund, Birgitta ers MP2011-01-01 - 2014-12-31
Martinsson, Ida ers SD2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Kihlström, Dan ordf kd2011-01-01 - 2014-12-31
Nisser, Conrad led M2011-01-01 - 2014-12-31
Byström, Siv Lilian led S2011-01-01 - 2014-12-31
Möller, Keld ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Persson, Carina ers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Airiman, Yrjö ers S2007-01-01 - 2014-12-31
Sandström, Karl ers V2008-09-18 - 2014-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)