Historik - Krisledningsn√§mnd 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Mikael led. Kil S2007-01-01 - 2018-12-31
Sandberg, Leif led. Hammarö M2007-01-01 - 2014-12-31
Gidlöf, Siw led. Hammarö S2006-05-18 - 2015-09-16
Ekmark, Ola led. Grums M2011-01-01 - 2014-12-31
Pedersén, Benny led. Forshaga S2011-01-01 - 2016-04-05
Rage, Angelica led. Forshaga S2011-01-01 - 2014-12-31
Kullgren, Peter led Karlstad KD2011-01-01 - 2014-12-31
Melesjö Windahl, Lena led Karlstad S2011-01-01 - 2014-03-31
Bood, Torbjörn led S2011-01-01 - 2011-02-16
Olsson, Dan ers.Kil KD2011-01-01 - 2014-12-31
Weimers, Charlie ers. Hammarö KD2007-01-01 - 2014-12-31
Gard, Solweig ers. Hammarö S2011-01-01 - 2014-12-31
Sidenvall, Eva ers. Grums C2011-01-01 - 2018-12-31
Andersson, Gunilla ers. Grums S2006-05-18 - 2014-12-31
Eriksson, Kenneth ers. Forshaga S2006-05-18 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel ordf M2011-01-01 - 2018-12-31
Fallström, Jan led. Kil M2009-05-28 - 2018-12-31
Forsberg, Georg ers.Kil C2011-01-01 - 2018-12-31
Wikström, Niklas ers.Karlstad FP2011-01-01 - 2014-12-31
Ohlsson, Maria ers.Karlstad M2011-01-01 - 2014-12-31
Holm Alteblad, Håkan ers.Karlstad S2011-01-01 - 2014-12-31
Norell, Maria ers. Forshaga S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)