Historik - Kultur- och fritidsn√§mndens au 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Alström, Sara ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Jurga ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Anna ers M2011-01-01 - 2011-02-17
Larsson, Per ers M2011-01-01 - 2013-12-31
Ek, Lars ers MP2011-01-01 - 2011-10-12
Hammenlind, Sandra ers S2011-01-01 - 2014-02-20
Thuresson, Christoffer ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Karlström, Göran 2:e v ordf FP2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lidén, Per-Inge ordf MP2011-01-01 - 2014-12-31
Ohlsson, Maria led M2007-01-10 - 2014-12-31
Samuelsson, Björn led S2011-01-01 - 2014-01-31
Pettersson, Andreas ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Wikström Hallonstén, Eva ers FP2011-01-01 - 2012-01-19
Adolfsson, Ulf ers KD2007-01-10 - 2014-12-31
Axinger, Rickard ers M2011-01-01 - 2014-12-31
Elfgren Borgström, Ulrica ers S2011-01-01 - 2014-03-18
Larsson, Kjell ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Larsson, Linda 1:e v ordf S2011-01-01 - 2014-02-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)