Historik - StadsbyggnadsnĂ€mnden 2008-06-11
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
TĂ„gmark, Gunilla led C2007-01-01 - 2014-12-31
Bergin, Björn led M2007-11-08 - 2010-12-31
Langered, Lars Bertil led M2007-01-01 - 2010-12-31
Lindau, Klaes led M2007-01-01 - 2010-12-31
Svensson Nilsson, Anita led S2007-01-01 - 2017-12-06
Svensson, Lennart ers C2007-01-01 - 2010-12-31
Henriksson, Patricia ers FP2007-01-01 - 2010-12-31
Warg, Martin ers M2007-08-16 - 2010-12-31
Ek, Lars ers mp2007-02-15 - 2009-02-12
Nyström, Kristina ers S2007-01-01 - 2010-12-31
Rashed, Shahla ers V2007-10-11 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik v ordf FP2007-01-01 - 2010-12-31
Holm, HĂ„kan ordf S2007-01-01 - 2010-12-31
Granström, Karin led MP2007-02-15 - 2010-12-31
Eriksson, Anders led S2008-06-11 - 2010-12-31
Grip, Lena led V2007-01-01 - 2018-12-31
Ekman, Ove ers KD2007-01-01 - 2010-12-31
Lund-Kopparklint, Marléne ers M2007-11-08 - 2010-12-31
Larhult, Lina ers S2008-02-21 - 2010-12-31
Strömgren, Per ers V2007-01-01 - 2010-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)