Historik - Kommunfullmäktigeberedning 2008-11-13
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Warholm, Robert led -2008-09-18 - 2014-12-31
Oscarsson, Martin led MP2007-01-01 - 2010-12-31
Ohlsson, Thomas ers C2007-01-01 - 2010-12-31
Hellgren, Catharina ers KD2007-01-01 - 2010-12-31
Löndahl, Marianne ers S2007-10-11 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Alvers, Harald v ordf M2003-01-01 - 2010-12-31
Paulsson, Bo led C2007-01-01 - 2010-12-31
Samuelsson, Birgitta led S2007-01-01 - 2010-12-31
Grip, Lena led V2008-11-13 - 2010-12-31
Elgh, Monica ers M2003-01-01 - 2014-12-31
Granström, Karin ers MP2007-01-01 - 2010-12-31
Holm, Bengt ers S2007-10-11 - 2010-12-31
Strömgren, Per ers V2008-11-13 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)