Historik - T√•san Kraft AB 2007-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sigvant, Mats Robert supp FP2007-03-31 - 2011-05-05
Victorin, Rolf supp S2007-03-31 - 2011-05-06
Naeslund, Anders rev 2007-03-31 - 2011-05-06
Pettersson Frykberg, √Öke ordf MP2007-03-31 - 2011-05-05
Gerard, Ulf lekmrevsupp KD2007-03-31 - 2017-10-01
Lander, Nilsson, Lars Johan led C2007-03-31 - 2011-05-06
Lendrup, Leif led M2007-03-31 - 2011-05-06
Andersson, Lena led s2003-05-16 - 2007-04-03
 
Aktiva förtroendevalda
Johansson, Björn lekmrev C2007-03-31 - 2015-03-23
Ekbåge, Sune led S2007-03-31 - 2015-03-23

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)