Historik - AB Karlstads Studentbostäder 2007-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
LĂ©mon, Elin supp C2007-03-31 - 2009-08-27
MĂĽntzing, Per-Ă…ke supp FP2007-03-31 - 2011-03-31
Andersson, Börje E supp S2003-03-31 - 2011-03-31
Stensson, Karin supp S2007-01-18 - 2009-10-22
Helms, Elisabeth supp v2007-03-31 - 2007-05-10
Hulling, Per ordf V2007-03-31 - 2011-03-31
Axelsson, Per led KD2007-03-31 - 2011-03-31
Gustavsson, Lennart led MP2007-03-31 - 2011-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf v ordf M2003-03-31 - 2011-03-31
Mandell, Ă…ke lekmrevsupp M2007-03-31 - 2010-02-18
Hammarbo, Laine led S2004-05-13 - 2011-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)