Historik - Mariebergsskogen AB 2007-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Teimouri, Arman supp fp2007-03-31 - 2008-01-24
Mithander Andersson, Maud supp S2007-03-31 - 2011-03-31
Rehn, Thomas supp S2003-03-25 - 2011-03-31
Tauberman, Margaretha supp V2007-03-31 - 2011-03-31
Eriksson, Mattias rev 2007-03-31 - 2011-03-31
Högman, Östen ordf S2003-03-25 - 2011-03-31
Gerard, Ulf lekmrev KD2007-03-31 - 2011-03-31
Lawestig, Uno led KD2007-03-31 - 2011-03-31
Snell, Dan led m2003-03-25 - 2008-08-21
Ă…kerblom, Bengt led MP2007-03-31 - 2011-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Paulsson, Bo v ordf C2007-03-31 - 2011-03-31
Elgh, Monica supp M2007-03-31 - 2011-03-31
Dahlén Gauffin, Anna supp S2007-03-31 - 2011-03-31
Mandell, Ă…ke lekmrevsupp M2007-03-31 - 2010-02-18
Igelström, Hans led S2003-03-25 - 2011-03-31
Samuelsson, Birgitta led S2003-03-25 - 2011-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)