Historik - Milj√∂n√§mndens AU 2007-01-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Oscarsson, Martin ordf MP2007-01-31 - 2010-12-31
Svensson, Leif led S2007-01-31 - 2010-12-31
Omazic, Anna ers M2007-01-31 - 2009-06-15
Ericsson, Mariette ers S2007-01-31 - 2010-12-31
Olsson, Karin ers s2007-01-31 - 2007-05-10
Hulling, Per ers V2007-01-31 - 2009-05-14
 
Aktiva förtroendevalda
Fröding, Mattias J v ordf KD2007-01-31 - 2010-12-31
Vakant, ers -2007-01-31 - 2009-05-14
Kihlström, Bengt ers FP2007-01-31 - 2010-12-31
Axinger, Rickard ers M2007-01-31 - 2010-12-31
Granström, Karin ers MP2007-01-31 - 2009-05-14
Airiman, Yrjö ers S2007-01-31 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)