Historik - StadsbyggnadsnĂ€mndens AU 2007-01-10
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
TĂ„gmark, Gunilla ers C2007-01-10 - 2010-12-31
Bergin, Björn ers M2007-01-10 - 2010-12-31
Langered, Lars Bertil ers M2007-01-10 - 2010-12-31
Lindau, Klaes ers m2007-01-10 - 2007-11-20
Ek, Lars ers MP2007-01-10 - 2010-12-31
Svensson Nilsson, Anita ers S2007-01-10 - 2010-12-31
Rashed, Shahla ers V2007-01-10 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik v ordf FP2007-01-10 - 2010-12-31
Holm, HĂ„kan ordf S2007-01-10 - 2010-12-31
Nisser Larsson, Margareta led m2007-01-10 - 2007-11-08
Grip, Lena led V2007-01-10 - 2010-12-31
Lund-Kopparklint, Marléne ers M2007-01-10 - 2010-12-31
Granström, Karin ers MP2007-01-10 - 2010-12-31
Strömgren, Per ers V2007-01-10 - 2010-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)