Historik - Kultur- och fritidsn√§mndens au 2007-01-10
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Warholm, Robert v ordf FP2007-01-10 - 2010-12-31
Ginters, Livija led mp2007-01-10 - 2008-08-21
Lindau, Irene ers M2007-01-10 - 2010-12-31
Svenneling, Håkan ers V2007-01-10 - 2009-01-15
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Lill ordf V2007-01-10 - 2010-12-31
Ohlsson, Maria led M2007-01-10 - 2014-12-31
Edman, Pernilla led S2007-01-10 - 2010-12-31
Adolfsson, Ulf ers KD2007-01-10 - 2014-12-31
Lidén, Per-Inge ers mp2007-01-10 - 2007-11-19
Samuelsson, Björn ers S2007-01-10 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)