Historik - ValnĂ€mnden 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Österdahl, Lars v ordf M2007-01-01 - 2010-12-31
Huldén, Arne led C2007-01-01 - 2010-12-31
Jansson, Gretchen led kd2007-01-01 - 2009-02-12
Oscarsson, Martin led mp2007-01-01 - 2007-10-11
Svenneling, HĂ„kan led v2007-01-01 - 2008-12-11
Gustavsson, Gun ers M2007-01-01 - 2010-12-31
Byhlin, Ingrid ers S2007-01-01 - 2010-12-31
Nilsson, Per ers S2003-01-01 - 2010-12-31
Rahlenius, Ewa ers V2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Wreifors, Marianne ordf S2003-01-01 - 2010-12-31
Jansson, Nils led S2003-01-01 - 2010-12-31
Rahm, Marianne ers KD2007-01-01 - 2009-03-11
Möller, Keld ers L2007-01-01 - 2018-12-31
Granström, Karin ers MP2007-01-01 - 2010-03-24

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)