Historik - Teknik- och fastighetsnämndens au 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ohlsson, Thomas v ordf C2007-01-01 - 2010-12-31
Cederlöv, Anna-Karin ordf mp2007-01-01 - 2007-02-15
Strömgren, Pernilla led v2007-01-01 - 2009-01-30
Larsson, Magnus ers mp2007-01-01 - 2007-10-11
Englund-Burnett, Vendela ers v2007-01-01 - 2007-02-15
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf led M2007-01-01 - 2018-12-31
Tallgren, Anders led s2007-01-01 - 2008-05-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)