Historik - Samverkan barn och ungdom 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Warholm, Robert led FP2007-01-01 - 2010-12-31
Berghel, Daniel led M2007-01-01 - 2019-09-26
Wretling, Ingela led S2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart ordf S2004-08-31 - 2010-12-31
Nilsson, Göran led M2007-01-01 - 2014-12-31
Wilén, Anna led MP2007-01-01 - 2010-12-31
Alnebratt, Christer led S2007-01-01 - 2010-12-31
Nilsson, Lill led V2007-01-01 - 2010-12-31
Johansson, Ann-Marie ers C2007-01-01 - 2010-12-31
Wikström, Niklas ers FP2007-01-01 - 2010-12-31
Adolfsson, Ulf ers KD2007-01-01 - 2014-12-31
Fröding, Mattias J ers KD2007-01-01 - 2010-12-31
Edman, Pernilla ers S2007-01-01 - 2010-12-31
Larsson, Linda ers S2007-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)