Historik - Region VĂ€rmland kommunalförbund 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pettersson Frykberg, Åke led MP2003-01-01 - 2010-12-31
Melesjö Windahl, Lena led S2001-01-01 - 2014-12-31
Wallenius, Claes led V2007-01-01 - 2010-12-31
Forssander Karlsson, Gunilla ers FP2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik led C2003-01-01 - 2010-12-31
Lindblom, Henrik led L2001-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Göran led M2003-01-01 - 2014-12-31
Holm, HĂ„kan led S2003-01-01 - 2010-12-31
Fröding, Mattias J ers KD2007-01-01 - 2010-12-31
Alvers, Harald ers M2005-01-20 - 2010-12-31
Elgh, Monica ers M2003-01-01 - 2010-12-31
Edman, Pernilla ers S2007-01-01 - 2014-12-31
Jansson, Lennart ers S2007-01-01 - 2010-12-31
Larsson, Linda ers S2007-01-01 - 2010-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)