Historik - Karlstad-Grums vattenverksförbund 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pellfolk, Harriet led s2007-01-01 - 2007-10-11
Warholm, Robert ers FP2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Johansson, Ann-Marie led C2007-01-01 - 2010-12-31
Dahlby, Ulf led M2007-01-01 - 2010-12-31
Tallgren, Anders led s2007-01-01 - 2008-05-31
Mattsson, Jonny ers KD2007-01-01 - 2010-12-31
Byström, Lilian ers S2007-01-01 - 2010-12-31
Rohdin, Stig ers s2003-01-01 - 2008-05-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)