Historik - Arbetsf√∂rmedlingsn√§mnden 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Berghel, Daniel v ordf M2007-01-01 - 2008-12-31
Bladh, Mikael tjm 2007-01-01 - 2008-12-31
Granat, Roger tjm 2007-01-01 - 2008-12-31
Karlsson, Urban tjm 2007-01-01 - 2008-12-31
Nyqvist, Ulf tjm 2007-01-01 - 2008-12-31
Ohlsson, Bjarne tjm 2007-01-01 - 2008-12-31
Seveborg, Jan-Olof tjm 2007-01-01 - 2008-12-31
Melesjö Windahl, Lena ordf s2007-01-01 - 2007-09-18
Forssander Karlsson, Gunilla ers FP2007-01-01 - 2012-04-26
Pettersson Frykberg, √Öke ers MP2007-01-01 - 2008-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)